Všechny pozice

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

Jsme rodinná firma s více jako 30letou tradicí v oblasti obrábění a naši práci vnímáme jako naše poslaní.

Naše vize je:Budovat rostoucí rodinnou firmu s tradicí, která efektivně a flexibilně reaguje na potřeby svých zákazníků. To vše za podpory zaměstnanců, kterým vytváříme prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM A CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Náplň práce:

  • nastavování a seřizování stroje dle aktuálních požadavků výroby
  • seřizování a příprava stroje dle výhledového plánu výroby
  • evidence technický dat o stavu strojů
  • spolupráce při specifikaci objednávek nástrojů

Dovednosti, které očekáváme:

  • umíš si poradit s programováním v řídícím systému (Fanuc, nebo Sinumeric)
  • znáš problematiku seřizovaní CNC strojů (soustruh a fréza)
  • umíš pracovat se strojírenskými měřidly a máš znalost strojírenských technologií
  • jsi zodpovědný a samostatný

Výhody

  • SŠ vzdělání technického zaměření, nebo zkušenosti na obdobné pozici

NABÍZÍME

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ

PŘÍSPĚVEK
NA DOPRAVU

PŘÍSPĚVEK
NA STRAVOVÁNÍ

NADSTANDARDNÍ ODMĚNY ZA PŘESČAS
I VÍKENDY

ZAŠKOLENÍ, MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

ODMĚNY ZA ŽIVOTNÍ
I PRACOVNÍ JUBILEA

Máte zájem u nás pracovat? Vyplňte prosím formulář

Zašlete nám životopis a my se Vám určitě ozveme.

    Věnovat se Vám bude

    Sylva Slunečková

    Personální oddělení