Všechny pozice

OPERÁTOR/KA CNC STROJŮ

Jsme rodinná firma s více jako 30letou tradicí v oblasti obrábění a naši práci vnímáme jako naše poslaní.

Naše vize je:Budovat rostoucí rodinnou firmu s tradicí, která efektivně a flexibilně reaguje na potřeby svých zákazníků. To vše za podpory zaměstnanců, kterým vytváříme prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM A CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Náplň práce:

  • výroba dílů na CNC stroji (soustruh, frézka)
  • zabezpečení správného chodu stroje dle nastavených standardů
  • kontrola hotových výrobků pomocí měřidel
  • evidence výroby v průběhu směny
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Dovednosti, které očekáváme:

  • manuální zručnost je Tvou předností
  • jsi zodpovědný a ochotný učit se novým věcem

Výhody

  • SŠ vzdělání technického zaměření, nebo zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace při čtení výkresové dokumentaci a práce s měřidly
  • práce je vhodná absolventy SOU, nebo SŠ maturitou

NABÍZÍME

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ

PŘÍSPĚVEK
NA DOPRAVU

PŘÍSPĚVEK
NA STRAVOVÁNÍ

NADSTANDARDNÍ ODMĚNY ZA PŘESČAS
I VÍKENDY

ZAŠKOLENÍ, MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

ODMĚNY ZA ŽIVOTNÍ
I PRACOVNÍ JUBILEA

Máte zájem u nás pracovat? Vyplňte prosím formulář

Zašlete nám životopis a my se Vám určitě ozveme.

    Věnovat se Vám bude

    Sylva Slunečková

    Personální oddělení