Všechny pozice

MICROSOFT / WINDOWS SPECIALISTA

Jsme rodinná firma s více jako 30letou tradicí v oblasti obrábění a naši práci vnímáme jako naše poslaní.

Naše vize je:Budovat rostoucí rodinnou firmu s tradicí, která efektivně a flexibilně reaguje na potřeby svých zákazníků. To vše za podpory zaměstnanců, kterým vytváříme prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i žije.

CO BUDE VAŠIM ÚKOLEM A CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Náplň práce:

  • implementace a správa operačních systémů rodiny Windows
  • správa a implementace aplikací Microsoft 365
  • řešení interních zákaznických řešení pro platformy Microsoft 365, QI a MES PHARIS
  • procesní a datové analýzy
  • návrh a řešení datové architektury, vazby na ERP a Cloud řešení
  • HW a SW správa, údržba počítačů, mobilních telefonů, sítí, tiskáren a jiné IT oblasti

Dovednosti, které očekáváme:

  • schopnost analyzovat HW, SW a síťové problémy
  • zkušenosti se správou sítí – TCP/IP, DHCP, DNS
  • pokročilá znalost správy OS Windows
  • znalost analytických a procesních nástrojů
  • znalost produktových řešení Microsoft 365 na implementační úrovni
  • práce v týmu

Výhody

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměřené na IT (VŠ vzdělání výhodou)
  • znalost programových balíků Microsoft 365, QI a MES PHARIS výhodou

NABÍZÍME

ODPOVÍDAJÍCÍ MZDOVÉ OHODNOCENÍ

PŘÍSPĚVEK
NA DOPRAVU

PŘÍSPĚVEK
NA STRAVOVÁNÍ

NADSTANDARDNÍ ODMĚNY ZA PŘESČAS
I VÍKENDY

ZAŠKOLENÍ, MOŽNOST DALŠÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

ZVÝHODNĚNÉ MOBILNÍ TARIFY

MOŽNOST KARIÉRNÍHO RŮSTU

ODMĚNY ZA ŽIVOTNÍ
I PRACOVNÍ JUBILEA

Máte zájem u nás pracovat? Vyplňte prosím formulář

Zašlete nám životopis a my se Vám určitě ozveme.

    Věnovat se Vám bude

    Sylva Slunečková

    Personální oddělení