info@kovokon.cz +420 572 430 360

career-offer Česká rodinná firma s 25 lety historie

career-offer Platíme nadstandardně a včas

career-offer Pravidelná valorizace mezd

career-offer Firemní oděv zdarma

career-offer Příspěvek na dopravu

career-offer Příjemné pracovní prostředí
a přátelský kolektiv

career-offer Moderní strojový park
včetně robotizovaných pracovišť

career-offer Osobní a odborný rozvoj

career-offer Ubytování ve vlastním ubytovacím
zařízení v blízkosti firmy

career-offer Férové jednání se zaměstnanci

Hledáme nové kolegy

Obsluha CNC strojů

Požadavky:

  • Vyučení v technickém nebo příbuzném oboru výhodou
  • Dobrá pracovní morálka
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Nevyučené v oboru zaškolíme

Výhodou:

  • Vyučení v oboru obráběč kovů
  • Praxe v obsluze CNC stroje
  • Schopnost samostatného programování systémů CNC strojů
  • Vhodné i pro absolventy rekvalifikačních kurzů

Pracovní náplň:

  • Obsluha CNC stroje
  • Základní formy měření (posuvné měřidlo, mikrometr, apod.)
  • Vyplňování technické dokumentace a evidenčních dokumentů

Plat: 20 000 Kč - 35 000 Kč

MISTR VÝROBY

Šance pro schopné !

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí, podnikáme ve strojírenství. Rozšiřujeme výrobu a hledáme schopného člověka na pozici: Mistra

Co Vás čeká ?

  • Řízení a organizace práce na daném středisku

Co k této práci potřebujete ?

  • Dovednost řízení lidí a umět s nimi jednat
  • Schopnost řešit konfliktní situace
  • praktické, technické a logické myšlení
  • Smysl pro přesnost a preciznost
  • Samostatnost

Výsledkem Vaší práce bude:

  • Fungující a produktivní tým, který vyrobí kvalitní výrobek ve správné kvalitě a daném čase

Výhodou:

  • Zkušenosti s vedením lidí

Co Vám můžeme za Vaši dobrou práci nabídnout ?

  • Nadstandardní a pravidelně valorizovanou mzdu
  • Atraktivní postavení ve společnosti s 25 letou tradicí
  • Benefity (firemní telefon, dopravné, stravné, ubytování, firemní akce)

Vy budete ten, kdo bude řídit část chodu naší společnosti. Tím pádem budete velice důležitý článek v naší firmě. Svými pracovními výsledky budete přímo ovlivňovat svůj finanční příjem.

TECHNOLOG

Jste pečliví a máte technické myšlení ?

Jsme špičkovou firmou v oboru strojírenské výroby, kterou rozšiřujeme a hledáme: TECHNOLOGA

  • Vytvoření technologického postupu (upínací návody, seřizovací list, nástrojový list)
  • Odladění nové výroby, vzorkování, následné předání do sériové výroby
  • Zpracování nových projektů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Standardizování přehozu strojů + výměna nástrojů
  • Tvorba výkresů a 3D modelů

  • Vzdělání se strojním zaměřením
  • Praktické, technické a logické myšlení

Výhodou:

  • Úspěšná praxe z oblasti technologie
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost AutoCad

  • Kvalitní produkt dle požadavku zákazníka

Budete se podílet na zavádění nových technologií, svou prací budete aktivně ovlivňovat rozvoj firmy. Přesnost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem.

Chceš se stát součástí našeho týmu?
Ozvi se ještě dnes.

Partneři

  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner
  • partner

Certifikáty